Hakkımızda

Hakkımızda

Firma Profili

Şirketimiz, 1998'den 2013'e kadar Sistem Mob.Dek.Müh.San. Tic.Ltd.Şti bünyesinde fuar stand tasarım ve uygulamaları, Mobilya, Dekorasyon sektöründe faaliyet göstermiştir. 2013'den itibaren MSI Mimarlık kurumsal kimliği ile faaliyetlerini sürdürmeye karar vermiştir. MSI Mimarlık A.Ş. uzman personel kadrosu ile öncelikle müşteri memnuniyetini temel prensip edinmiştir. Şirketimiz müşteri ihtiyaçlarını, müşterinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun şekilde çözmeyi ilke edinmiştir. MSI Mimarlık üretim, tasarım ve uygulamayı tek bir çatı altında çözüm ortakları ile birlikte yapmaktadır.

MSI Mimarlık Tasarımdan Üretime ve üretimden uygulamaya kadar tamamen entegre anahtar teslimi hizmetleri gerçekleştirmektdir. MSI Mimarlık üretim ve uygulamanın dışında malzeme stok kapasitesi, teknik alt yapısındaki gücü ile sürekli kendini yenilemektedir. MSI Mimarlık kalitenin ve güvenin estetikle bütünleşmesini sağlayarak müşterilerinin tüm beklentilerini karşılar. Kurulduğu günden bu yana sektördeki önemli uygulamalara imza atan MSI Mimarlık A.Ş., tüm ihtiyaçlara cevap verecek Mimari tasarım çözümleri ve yeniliklere uyum sağlamaktaki hızı ile sektör standartlarının ve toplumumuzdaki Mimari tasarım bilincinin gelişimine katkıda bulunuyor. MSI Mimarlık A.Ş. söz verdiği projeleri zamanında, kaliteden taviz vermeden sorunsuz bir şekilde tamamlar.

İletişim bilgileri için tıklayınız.

Misyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Mimari Tasarım ihtiyaçlarını tanımak ve yaratıcı çözümler sunmak. Sektör standartlarının ve toplumdaki Mamari tasarım bilincinin gelişimine katkıda bulunmak ve farkındalık yaratmak. Belirlenen stratejik yön ve sürekli gelişen insan kaynağı ile tüm müşterilerimize en yüksek faydayı sağlamak.

Vizyonumuz

Sektörde değişim liderliğini üstlenen, müşterilerine değer yaratan ve en çok tercih edilen Mimarlık Tasarım ve Uygulama şirketi olmak.

Değerlerimiz

...

güncel

Referanslarımız

...

0 Yıl Tecrübe
0 Mutlu Müşteri
0 Bitmiş Proje